Пральна машинка є у кожному будинку. Вона значно полегшує життя, але іноді буває так, що машина ламається і не підлягає відновленню. Не потрібно її викидати – це невигідно та небезпечно для довкілля, віддавати безкоштовно теж не варіант. Ви можете спробувати продати її, розмістивши оголошення на відповідних порталах. Але більшість покупців на маркетплейсі навмисно занижуватимуть ціну або навіть попросять віддати безкоштовно. У 99% випадків вам доведеться самому доставляти пральну машинку до приміщення покупця або наймати вантажників та транспорт, щоб здійснити доставку. Щоб вирішити цю проблему, вам допоможе компанія washbuy.kiev.ua. Ми вигідно для вас викупимо вашу пральну машинку в Києві.

Чому саме ми?

  • Викупимо пральну машину віком до 12 років за найвищою ціною в Києві. Максимально чесно оцінимо вашу техніку. Залежно від віку та стану техніки, готові платити від 300 до 1000 гривень. Проводимо готівковий розрахунок при передачі техніки майстрам, жодних обіцянок «переказати на карту або скинути на телефон».
  • Приймаємо всі популярні марки машин: Ariston, Bosch, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Zanussi, Whirlpool. Якщо марки техніки немає у списку, то все одно залишайте заявку – наші майстри знайдуть їй застосування.
  • Всі викуплені машинки ми розбираємо на деталі, працюючі запчастини ми залишаємо, а непридатні для повторного використання деталі оправляємо на утилізацію або переробку.
  • Власна вантажівка та компетентні вантажники. Вам не доведеться шукати вантажників або наймати вантажний транспорт, щоб доставити техніку до пункту прийому – наші майстри самі приїдуть на власному транспорті у будь-який зручний для вас час, причому зроблять це безкоштовно. Вантажники заберуть машинку прямо з вашої кухні чи ванної. Кваліфіковані майстри швидко відключать машинку, не пошкодивши Ваше приміщення та комунікації.
  • Оперативно працюємо у будь-який день тижня. Ви можете звернутися до нас навіть у вихідні дні, і ми протягом години відреагуємо на вашу заявку та відправимо майстрів.
  • Ми допомогли більше тисячі мешканцям Києва позбутися непотрібної чи неробочої техніки та заробили репутацію чесної, надійної та не жадібної компанії. Безліч позитивних відгуків на нашому сайті підкріплюють наші слова.

Ви отримаєте лише задоволення при роботі з нами, а висока ціна приємно здивує.

Як ми працюємо?

  1. На сайті у спеціальній формі ви залишаєте заявку. У заявці вказуєте ваше ім’я, номер телефону, бренд вашої машинки та її вік. Через деякий час вам перетелефонує фахівець та домовиться про виїзд. Також ви можете написати нам в Telegram або Viber.
  2. Протягом години наші майстри приїдуть на вашу адресу, проведуть оцінку машинки. Якщо ціна влаштовуватиме, то майстри акуратно демонтують техніку, відключать усі комунікації та винесуть із приміщення.
  3. Після передачі пральної машинки, майстри з вами відразу розрахуються. Оплата можлива лише готівкою.

З нами викуп пральних машин, старих, робочих або несправних — це вигідно і зручно.

терміновий викуп
(063) 348 10 80
Оцінити машинку

Заповніть форму, щоб дізнатися попередню вартість вашої техніки

Або надішліть нам фото вашої машинки в будь-який з месенджерів

WashBuy.kiev.ua © 2016 - 2024 Всі права захищені
Розроблено GEMZZI Studio