Купимо неробочу пральну машину

Коли ламається пральна машина, у господарів постає проблема: що з нею робити далі? Адже відключення, навантаження та вивезення таких великогабаритних відходів – завдання трудомістке та затратне.

Можна спробувати самостійно утилізувати техніку або найняти для цього вантажників із відповідним транспортом. Для цього важливо знати, куди можна вивозити таке сміття, щоб це не стало порушенням закону. Можна спробувати здати машинку на ремонт, віддати на запчастини або відправити на металобрухт. Але у всіх цих випадках вам доведеться витратити гроші, час та сили.

Але є й зручніше рішення. Найвигідніший спосіб попрощатися з непотрібною технікою – здати її за гроші у спеціалізовані компанії.

Купуємо несправні пральні машини

Не поспішайте викидати непотрібну техніку. Краще зверніться до компанії WashBuy у Києві. Ми купимо зламану пральну машину у вас за адекватні гроші. Ми використовуємо лише потрібні нам робочі запчастини, а решту деталей відправляємо на переробку відповідно до чинних правил.

Компанія WashBuy готова купити моделі багатьох популярних марок: Ariston, Siemens, Samsung, Bosch, Electrolux, Gorenje, LG, Indesit, Zanussi, Whirlpool.

Зверніть увагу, що ми купимо неробочу пральну машину не старше 12 років.

Скориставшись послугою утилізації непрацюючої техніки в нашій компанії, ви отримуєте низку переваг:

  • Заощаджуйте кошти на оренді транспорту та оплаті послуг вантажників.
  • Вам не потрібно самостійно відключати техніку від комунікацій, упаковувати, виносити та вантажити в машину. Наші майстри все роблять самі.
  • Ви отримуєте гроші за здачу непрацюючої техніки до компанії WashBuy та звільняєте місце для встановлення нової моделі.

Працівники нашої фірми виконують демонтаж швидко, якісно та акуратно. Ви можете бути впевнені в збереженні та дбайливому ставленні до вашого майна та ремонту.

Як оформити замовлення

Для того, щоб замовити вивіз пральної машини, треба зателефонувати або залишити заявку на нашому сайті. Менеджер фірми зв’яжеться з вами, прийме замовлення, обговорить усі деталі, дасть попередню оцінку та призначить дату візиту. Майстер готовий виїхати в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо у всіх районах Києва.

Спеціаліст на місці проведе оцінку техніки та визначить її вартість. Вона залежатиме від виробника, технічних характеристик, терміну служби машинки, ступеня зносу, характеру поломки та інших умов. Ви можете не сумніватись у справедливості визначеної ціни.

Також у вас є можливість самостійно розрахувати приблизну вартість вашої пральної машини. Для цього потрібно заповнити форму на веб-сайті компанії.
Оплата проводиться тільки готівкою в момент передачі техніки вантажнику. Це позбавляє вас ризику бути обдуреними.

Ми працюємо щодня. Ми гарантуємо швидке вирішення вашої проблеми. Ви зможете звільнити місце в будинку для нової техніки, без проблем та з вигодою.

терміновий викуп
(063) 348 10 80
Оцінити машинку

Заповніть форму, щоб дізнатися попередню вартість вашої техніки

Або надішліть нам фото вашої машинки в будь-який з месенджерів

WashBuy.kiev.ua © 2016 - 2024 Всі права захищені
Розроблено GEMZZI Studio