Утилізація пральних машин в Києві

Ваша стара пральна машина зламалася? Вирішили більше не мучитися з ремонтом – купити собі нову? Звичайна історія, але що робити зі старою пральною машиною? Як можна її утилізувати?

Просто викинути на смітник? Цей варіант здається найпростішим і без особливих турбот. Але ми вам скажемо, що це погана ідея! Адже на звалищі цей агрегат стає навіть небезпечним для навколишнього середовища. Деякі деталі вашої пральної машини при розкладанні виділятимуть токсичні отрути, які небезпечні для природи та здоров’я людей. Як відомо пластик розкладатиметься понад 100 років. Металеві деталі – іржавіти. А при спалюванні гумових деталей виділятиметься сірководень та інші токсичні гази.

Що ж робити? Здати стиралку на брухт!

Утилізація пральної машини – найбільш вигідний і практичний спосіб вирішення даної проблеми. Ми допоможемо утилізувати вашу стару техніку та ще й заплатимо вам за неї.

Чому вигідно утилізувати пральну машину в нашій компанії

Наші вигоди:

  1. Ми приїдемо в обумовлений та зручний для вас час.
  2. Оцінка вартості несправної пральної машинки проводиться на місці – немає потреби кудись її везти.
  3. Безкоштовно проведемо всі роботи з відключення та демонтажу, винесення техніки – вам нічого не потрібно робити.
  4. За стару робочу і навіть неробочу пральну машинку, що йде на утилізацію, ви отримуєте гроші.

Ми самі завантажимо та вивеземо техніку, а Ви – отримаєте свої гроші, які витратите на покупку нового обладнання чи пральної машинки. При цьому утилізацію буде проведено за всіма нормами законодавства та екології.

Умови утилізації washbuy.kiev.ua

Важливо! Наша компанія приймає на утилізацію пральні машини автомат терміном служби до 12 років. Таку техніку можна розібрати на запчастини або утилізувати на вторсировину.

Якщо вашій техніці більше 12 років – вона нам не підходить.

Що потрібно зробити, щоб утилізувати пральну машину в washbuy.kiev.ua

Щоб скористатися послугами нашої компанії, вам необхідно виконати наступні пункти.

  1. Зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Наш менеджер уточнить усі питання – вік та марку машинки, за якою адресою, коли і куди треба приїхати.
  2. Наші майстри приїдуть в обумовлений день і час, самотужки демонтують і вивезуть стару техніку. Вам не доведеться самим вивозити машинку, думати куди та як її здати.
  3. Ви отримуєте гроші, як вид компенсації за стару техніку.

Ми допоможемо вам утилізувати не тільки поламану домашню помічницю, а й робочу пральну машину, яка просто застаріла за своїми наборами функцій, так би мовити «морально».

У будь-якому випадку ви залишаєтеся у вагомому виграші – це живі гроші, плюс до всього за вас всю роботу зробимо ми. З нами утилізація пральних машин у Києві – просто, вигідно та зручно.

терміновий викуп
(063) 348 10 80
Оцінити машинку

Заповніть форму, щоб дізнатися попередню вартість вашої техніки

Або надішліть нам фото вашої машинки в будь-який з месенджерів

WashBuy.kiev.ua © 2016 - 2024 Всі права захищені
Розроблено GEMZZI Studio