Топ 10 недорогих, але якісних пральних машин автомат

Якщо ваша пральна машина зламалась, і ви давно думаєте купити нову, а стару викинути. Не поспішайте викидати! Ви можете вигідно утилізувати свою пральну машину, звернувшись до нашої компанії. Ми проводимо скупку старих і пральних машин з вигодою для вас.

У вас звичайно ж постане питання покупки нової, робочої техніки.

Для того, щоб вибрати хорошу та відповідну за всіма бажаними параметрами пральну машину, потрібно визначити для себе критерії майбутньої покупки. Найбільше значення при виборі цього побутового пристрою матиме тип машинки, її розміри та потужність, а також додаткові можливості. Нижче розглянемо, на які моменти слід звертати увагу під час купівлі пральної машини.

Вибираємо якісну серед недорогих пральних машин

Низька ціна товару це значить погана якість. Найчастіше це може означати менший функціонал або спрощений дизайн, ніж у дорогих моделей. Завдяки цьому правилу вибрати не найдорожчий, але цілком функціональний варіант пральної машини можна. Спробуймо розібратися, на що ми зазвичай звертаємо увагу при покупці пральної машини і що з цих параметрів представлено в дешевих моделях.

Тип завантаження білизни

Виробники виготовляють машини з вертикальним та горизонтальним завантаженням. Принципова різниця у цих агрегатах, як ви вже зрозуміли у типі завантаження. Звідси ми отримуємо певний тип дизайну моделі, дверцята зверху, а не збоку.

Таку машинку слід вибирати, якщо вам зручний цей тип завантаження або вам не дозволяють розміри приміщення, в якому вона буде встановлена, використовувати пральну машинку з боковими дверцятами.

Спосіб розміщення

Сучасні виробники регулярно вдосконалюють свої вироби та виготовляють нові цікаві та більш функціональні моделі пральних машинок. Нещодавно на ринку з’явилися підвісні моделі пральних машин, але в рамках цієї статті ми поговоримо про більш відомі та стандартні моделі.

Серед відомих варіантів розміщення існують вбудовані та підлогові.

Вбудовану техніку вибирають, якщо під неї продуманий меблевий модуль або підготовлена ніша в приміщенні. Якщо ж ви просто плануєте розмістити техніку на підлозі у ванній кімнаті або на кухні, не ховаючи її у меблеві модулі та ніші, то вам підійде звичайна машинка з розміщенням на підлозі.

Розміри

Цей критерій відповідає за габарити техніки і практично не впливає на функціонал пристрою. Зазвичай, якщо техніка менша за габаритами, то і бак для завантаження білизни буде меншим.

Тип управління

У каталогах магазинів електроніки досі можна побачити механічні пральні машини, але це вже раритет. Переважна більшість цих пристроїв зараз виробляється за типом автомат. Розрізняються вони лише на кшталт управління програмами.

Сучасне покоління моделей пральних машин виготовляється з електронним і сенсорним керуванням.

У першому випадку програми майбутнього прання вибираються шляхом натискання кнопок із запропонованих варіантів.

А в другому – на сенсорній панелі керування закріплені усі можливі команди. До сенсорних моделей можна зустріти ще й додаток, що дозволяє віддалено отримувати повідомлення про роботу техніки.

Вага білизни, що завантажується

Вага завантаження білизни – одна з найважливіших функцій цього пристрою. Відповідає за кількість одночасно розташованої у баку білизни. Чим більша допустима вага завантаження, тим машинка коштує дорожче.

Вважається, що барабан прального пристрою, який вміщує до 4 кг речей одночасно, є достатнім для 1-2 осіб. Для оптимального прання в сім’ї з 3-4 чоловік знадобиться машинка, що одночасно вміщає до 5-6 кг.

У великій родині з 4 і більше осіб оптимальною буде покупка пральної машини, що вміщає понад 8 кг.

Швидкість виконання віджиму білизни, наявність функції сушіння

Така функція як швидкість виконання віджиму впливає на результат прання. Якщо ви маєте можливість сушити білизну на свіжому повітрі, то ви можете вибирати навіть найменший віджим в 400 оборотів. А от якщо ж сушіння білизни відбувається на заскленому балконі, то тоді бажано, щоб у вашій пральній машинці режим віджиму був 700-800 обертів і більше.

Крім того, тканини, що потребують делікатного догляду, повинні віджиматися при максимальній швидкості до 400 обертів на хвилину.

Аналогічний показник для повсякденного прання менш чутливих типів тканин дорівнює 800 обертів на хвилину.

Джинсову тканину рекомендують сушити на швидкості 1000 обертів на хвилину. А товстий зимовий одяг можна висушити і на вищій швидкості.

Функція сушіння білизни буде корисною, якщо у вас немає можливості просушувати білизну на повітрі. Ця опція додає вартість виробу, хоч і не є життєво необхідною, тому що в більшості випадків господарки мають можливість сушити білизну на повітрі.

Виробники пропонують свою класифікацію вимог до оптимального сушіння різних типів тканини.

Завантажувати білизну для сушіння рекомендується не вище 3 кг. Є еко сушіння та делікатна, яка щадна з тканинами.

Тип двигуна пральної машини

Виділяють пральні машинки зі стандартними двигунами, колекторними та інверторними. Найнадійнішим вважається другий тип двигуна, його називають більш стійким до зносу.

Наявність додаткових функцій

Тут можуть бути можливість для дозавантаження білизни під час прання, додаткова подача пари, блокування кнопок під час прання та інші моменти, таймер початку та припинення роботи, а також багато інших. Більшість із них, хоч і зручні, але не є невід’ємними для якісного очищення білизни від забруднень.

Топ 10 дешевих пралок автоматів

Якщо ви вирішили купити нову пральну машинку, але у вас обмежений бюджет, пропонуємо ознайомитися з нашим ТОП 10 дешевих, але якісних пральних машин. Цей рейтинг є суто нашим баченням.

  1. Пристрій має фронтальне завантаження, вміщує до 4 кг білизни за 1 прання, має 800 оборотів. Тип двигуна цієї техніки – колекторний, привід – ремінний. Ціна даної пралки 6000 грн.
  2. Модель Zanussi ZWS416SU оцінюється приблизно в 6500 гривень. Виробництво: Україна. Управління електронне. Виконує 7 програм прання. Вміщує до 6 кг сухої білизни. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 1000 оборотів в хвилину.
  3. Однією з недорогих моделей пральних машин є «Indesit BWUA 51051 LB», її вартість складає близько 6500 гривень. Зроблено її в Росії, управління електронне за допомогою спеціального дисплея. Виконує 14 програм прання. Вміщує до 5 кг сухої білизни. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 1000 оборотів в хвилину. Також її оснащено кількома додатковими функціями: спеціальні режими для спортивного інвентарю, швидке прання на 30 градусах. Двигун – колекторного типу.
  4. Ще однією дешевою моделлю є Beko WUE5411XWW, її вартість становить близько 6500 гривень. Управління – електронне, за допомогою спеціального дисплея. Виконує 14 програм прання. Вміщує до 5 кг сухої білизни. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 800 оборотів на хвилину.
  5. Ще однією непоганою моделлю є Candy CS4 1052D1/2-07, її вартість становить близько 6500 гривень. Виробництво: Росія. Управління електронне. Виконує 14 програм прання. Вміщує до 5 кг сухої білизни. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 1000 оборотів в хвилину.
  6. Ще однією бюджетною моделлю автоматів у топі недорогих пральних машин є супервузька модель «Atlant 40M102», її середня вартість коливається в районі 7000 гривень. Зроблено її в Білорусії. Керується за допомогою кнопок та поворотного регулятора. Виконує 15 різних програм. Також оснащена кількома додатковими функціями, такими як відстрочення прання, додаткове полоскання, легке прасування, замочування. Двигун – колекторного типу.
  7. Модель Electrolux EW6S4R04W коштує близько 7500 гривень. Виробництво: Україна. Управління електронне. Вміщує до 4 кг сухої білизни. Виконує 12 різних програм. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 1000 оборотів в хвилину. Двигун – колекторний, привід – ремінний.
  8. Модель Hansa WHN1408 LW коштує близько 8000 гривень. Виробництво Польща. Виконує 12 програм. Управління електронне. Вміщує до 8 кг сухої білизни. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 1400 оборотів за хвилину.
  9. Модель «Whirlpool FWSF61053W» стоит около 8500 гривен. Управление электронное. Вмещает до 6 кг сухого белья. Отжим осуществляется на максимальной скорости в 1000 оборотов в минуту. Выполняет 12 программ стирки.
  10. Модель Gorenje WHE72SFS коштує близько 10000 гривень. Управління також електронне. Вміщує до 7 кг сухої білизни. Віджим здійснюється на максимальній швидкості 1200 оборотів за хвилину. Виконує 12 програм прання.

Насамкінець слід зазначити, що кожна з наведених пральних машин здатна впоратися з найголовнішою функцією – пранням білизни та віджимом. Всі інші опції є не такими значущими і повинні вибиратися, виходячи з Ваших запитів та фінансових можливостей.

Однак, якщо після прочитання даного рейтингу вище досі в роздумах, оскільки дані ціни вам не по кишені: пропонуємо ознайомитися з каталогом відмінних, робочих, відновлених, пральних машин, перейшовши за посиланням.

терміновий викуп
(063) 348 10 80
Оцінити машинку

Заповніть форму, щоб дізнатися попередню вартість вашої техніки

Або надішліть нам фото вашої машинки в будь-який з месенджерів

WashBuy.kiev.ua © 2016 - 2024 Всі права захищені
Розроблено GEMZZI Studio