Що робити з неробочою пральною машиною, як отримати вигоду

Пральна машинка – це незамінний помічник у господарстві, але, як і будь-який інший прилад, вона може вийти з ладу. Тоді зламана пральна машина стає тягарем і просто займає зайве місце. І у багатьох виникає питання: «Куди її подіти?»

Самий невигідний варіант – це просто утилізувати її, але для цього потрібно найняти майстра, який правильно демонтує техніку; найняти вантажників та орендувати вантажний автомобіль, щоб доставити до звалища. До того ж, просто викидати електроприлади екологічно небезпечно – їх потрібно утилізувати в спеціальних пунктах.

Другий варіант – це розмістити оголошення про збут неробочої пральної машинки на відповідних ресурсах.

Третій варіант – продати пральну компанію, яка займається скуповуванням неробочої техніки, а саме звернеться до нас.

Кому потрібні зламані пральні машини?

Зазвичай у пральних машинах ламається одна-дві деталі, а решта цілком у робочому стані. Після викупу майстри розбирають неробочу пральну машину та перевіряють працездатність кожної деталі. Робочі деталі використовують у ремонті інших пристроїв, а зіпсовані особливим чином утилізуються. Якщо техніка потребує незначного ремонту, то її відновлюють та перепродують. Таким чином вигода виходить і у продавця, і у скупника.

Причиною для продажу машинки може бути не тільки несправність техніки, а й придбання більш функціональної та сучасної моделі.

Найвигідніше продати неробочу пральну машину в компанію washbuy.kiev.ua

Скільки платять за машинку у washbuy.kiev.ua?

Компанія скуповує багато відомих марок пральних машин. Ми готові викупити навіть рідкісні та старі моделі. Ціна напряму залежить від того, скільки років вашій пральній машині:

  • 5 років — ціна від 500 гривень
  • 7 років — ціна від 400 гривень
  • 12 років — ціна від 300 гривень

Пральні машини віком від 12 років не купуємо. Точнішу ціну можна дізнатися у консультанта по телефону або у майстра.

Чому з нами вигідно?

  • Оперативна робота. Залишіть заявку у спеціальній формі на сайті: вкажіть ваш номер телефону, ім’я, бренд та вік побутової техніки. Протягом кількох хвилин наш консультант передзвонить вам і назве приблизну ціну. Якщо ціна вас влаштовує, то протягом години на вашу адресу виїде бригада вантажників та майстрів.
  • Власна команда майстрів-вантажників та власний автотранспорт для вантажоперевезень. Вам не потрібно витрачати зайві гроші на виклик майстрів для демонтажу зламаної пральної машини та наймання вантажників. Наші майстри безкоштовно демонтують машинку, а вантажники акуратно винесуть її із приміщення.
  • Найвища ціна у Києві. Наші спеціалісти дуже чесно оцінять вашу техніку. Залежно від стану машини, ми готові платити до 1000 гривень. Розрахунок проводиться готівкою відразу ж після її вивезення.
  • Приймаємо всі популярні бренди машин: Ariston, Bosch, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Zanussi, Whirlpool. Якщо бренду техніки немає у списку, то все одно залишайте заявку – наші майстри знайдуть їй застосування.

Продати неробочу пральну машинку в компанії washbuy.kiev.ua – це найвигідніший спосіб утилізувати її.

терміновий викуп
(063) 348 10 80
Оцінити машинку

Заповніть форму, щоб дізнатися попередню вартість вашої техніки

Або надішліть нам фото вашої машинки в будь-який з месенджерів

WashBuy.kiev.ua © 2016 - 2024 Всі права захищені
Розроблено GEMZZI Studio