Site icon WashBuy.kiev.ua

Як вигідно продати неробочу пральну машину

продать нерабочую стиральную машину в Киеве

Поломка побутової техніки – це неприємно, та за наявності коштів це можна вирішити. Але далі виникає інша проблема – як позбутись неробочої техніки, причому не в збиток собі, а бажано з прибутком. Сьогодні є кілька способів, як вигідно продати неробочу пральну машину. У кожного є свої плюси та мінуси, але ми рекомендуємо не експериментувати, а звернутися до нашої компанії, де ви можете розраховувати не лише на гідну оплату, а й на високий сервіс обслуговування.

Варіанти реалізації зламаної техніки

Вирішень питання, куди продати зламану пральну машину, є кілька, а результати у кожного різні.

Найбільш поширені способи та результати їх втілення в життя:

  1. Відвезти до пункту прийому вторинної сировини. Там виріб приймуть за ціною брухту, причому за найнижчою. При цьому доведеться заплатити за послуги вантажників і перевезення. Не факт, що господар залишиться у плюсі.
  2. Дати оголошення на кількох сайтах. Цілком можливо, що покупці відгукнуться відразу, але можна прочекати кілька днів, тижнів, місяців, і весь цей час габаритна техніка займатиме корисне місце і заважатиме всім.
  3. Розібрати вироби на частини та спробувати їх продати у ремонтну майстерню. Ідея перспективна, але немає гарантій, що деталі куплять взагалі, а тим більше, чи за них дадуть хорошу ціну.

Найкращий варіант продати пральну машину в неробочому стані — це звернутися до нашої компанії. Ми підходимо до скуповування зламаної техніки творчо та комплексно.

Як оцінюється неробоче обладнання

У нашій компанії розглядають неробочу техніку не як великовагову вторсировину, а як сукупність цінних запчастин та потенційно справний виріб. Зняті деталі підуть на ремонт інших машин, у свою чергу і вашу цілком можна відновити і згодом продати тим, хто потребує подібних товарів.

Якщо ви вирішите продати неробочу пральну машину в Києві нашій компанії, то її оцінка буде проведена за такими критеріями:

  1. Вік. Чим він менший, тим дорожчий виріб. Стан техніки оцінюється, якщо термін її служби трохи більше 12 років. Коли більше – приймається як лом.
  2. Стан корпусу. До уваги береться колір та цілісність пластику, люка, наявність іржі та механічних пошкоджень.
  3. Панель управління. Електронні деталі коштують дорожче за механічні.
  4. Стан внутрішніх вузлів та механізмів. Найбільшу цінність мають двигуни, підшипники та модулі управління.

Оцінити стан несправної пральної машини можна навіть дистанційно шляхом вивчення фотографій. Сума буде не остаточна, але це дозволить зрозуміти всю вигоду співпраці з нами. Адже вартість знятих деталей може виявитися в десятки разів більшою, ніж якщо здавати об’єкт на вагу.

Звертайтеся, ми заберемо стару побутову техніку за гроші, об’єктивно та чесно підійдемо до її оцінки, причому розрахуємось одразу й готівкою. Наші майстри прибудуть за вказаною адресою протягом години, проведуть демонтаж та виніс несправного обладнання.

Не витрачайте свої сили та час на сумнівні ідеї, довірте справу професіоналам!

Exit mobile version